Сучасні бачення декоративних огорож

Сучасні бачення декоративних огорож

Час рухається, і суспільство стрімко розвивається слідом за ним, причому у всіх сферах свого існування. Торкнулися зміни і питань облаштування територіальних огорож. Колись з цим завданням чудово справлялася проста жива огорожа, сьогодні ж її все частіше замінюють більш монументальні декоративні паркани. Установка таких споруд – справа не одного дня, так і у фінансовому плані інколи це досить затратно, проте результат вартий докладених сил і вкладених коштів.

Потрібно пам'ятати, що паркан буде служити не тільки захисним бар'єром, перешкодою для непроханих гостей. Будучи на передньому плані, він стане формувати загальне уявлення про все ховається за ним архітектурному ансамблі. В цьому аспекті правильніше проектувати його в гармонії з дворовим ландшафтом та головним будинком.

Декоративні огорожі можуть бути виконані з найрізноманітніших матеріалів. Щоб огорожа стовідсотково справлялося з основною функцією, треба лише правильно підібрати матеріали, а для цього бажано точно знати, чого саме ви зводите його.

Для кожної з перерахованих вище цілей буде існувати кілька варіантів рішення. Який з них стане вашим, ви зможете визначити, познайомившись з основними представниками огороджувальних категорій.

Огорожа, повністю зведена з каменю, вийде неймовірно привабливим в естетичному та практичному плані. Воно прослужить не просто десятиліття — воно простоїть століття! Кам'яна кладка буде ідеально доповнювати оформлений в подібному стилі будинок. Під камінь в сучасних будівлях часто обробляють цокольні поверхи або фундамент. Чисто кам'яні паркани зустрічаються не так часто. Проблема високої вартості матеріалу і складності зведення. Без послуг фахівців у цій справі ніяк не обійтися, якщо, звичайно, ви не професійний муляр. Даний варіант огорожі, мабуть, варто віднести до категорії найбільш дорогих.

Ці споруди більш прості в монтажі і ціна матеріалу цілком прийнятна. Паркани з цегли також міцні і довговічні. Їх вигляд цілком привабливий. Можна замовити художню кладку. Прорізи воріт часто прикрашають арками, вежами та іншими архітектурними шедеврами. Простір для фантазії при кладці цегляного паркану нічим не обмежується.

Це варіант, який користується чималим попитом. Єврозабори мають різноманітну фактуру, форму і виконуються в різних колірних рішеннях. Їх поверхня може стати імітацією каменю, дерева. Добре виглядає на них орнаментальний декор. Матеріалом для виробництва євроогорож служить бетон. Біля огорожі відмінні експлуатаційні характеристики і доступна ціна.

Рубрики: