Підбір недорогого басейни для дачі

Підбір недорогого басейни для дачі

Дача славиться тим, що крім житлового будинку на ній можна побудувати безліч інших прибудов. Гаражі, сараї, літні будиночки, лазні — все це не важко звести на ділянці. Крім них на дачі можна встановити і басейн. Його відвідування стане чудовим відпочинком для всієї родини.

У класичному розумінні басейн — забетонована ніша в землі, яка заповнена водою. Але, крім такого зовнішнього вигляду існує цілий ряд альтернативних варіацій, як дорогих, так і бюджетних, які зможе дозволити собі будь дачник. Тому для літнього часу актуальним є підбір недорогого басейни для дачі.

Існує три основних види басейни для дачі: надувний, наземний і глибинний. Всередині вони ще поділяються на кілька молодших категорій. Щоб здійснити підбір недорогого басейни для дачі максимально грамотно необхідно ознайомитися з особливостями їх

Надувний басейн являє собою гумовий резервуар для води. Від інших видів він відрізняється своїми розмірами, а також можливістю транспортування. Існує кілька варіацій надувних басейнів: дитячі «жабники», середніх розмірів і великі.

Перша з них — сама бюджетна, але і за розмірами маленька. Далі за зростанням басейни стають більше за габаритами, але і дорожче.

Також вони різняться за зовнішнім виглядом. Найчастіше зустрічаються надувні басейни круглої форми, рідше — прямокутної, квадратної або овальної. Ще існують більш вишукані за видом установки, але побачити їх можна набагато рідше.

Надувні установки володіють рядом позитивних і негативних якостей, які потрібно враховувати при підборі недорогого басейни для дачі.

Компактність і можливість транспортування. Басейн надувний, тому його можна встановлювати тоді, коли в ньому є необхідність. Завдяки цьому він не займає зайве простір, коли не використовується, його можна легко переносити в здутому вигляді.

Доступність. Надувні басейни малих і середніх розмірів за ціною досить доступні. При бажанні його може дозволити собі будь дачник.

Немає необхідності в регулярному обслуговуванні. На відміну від стаціонарних басейнів надувний досить мити кожен раз перед наповненням і сдуванием. На цьому його обслуговування закінчується.

Низька надійність. Надувний басейн набагато легше пошкодити, ніж інші види. Невелика дірка від проколу в гумі, і він втратить свою функціональність.

Зовнішній вигляд. Гумова конструкція, яка стоїть у дворі, виглядає набагато менш респектабельно, ніж каркасні аналоги. Це не відноситься до дорогих надувним басейнів великих розмірів.

Залежність від повітря. Перед експлуатацією басейн необхідно надути. Для цього призначений насос. У разі його поломки басейн тимчасово втратить свою функціональність.

Вибір надувного басейну дозволить не турбуватися про вільному просторі дачі. Також відсутність необхідності в регулярному догляді є явним плюсом на користь його установки. Але низька надійність ставить її урівень з іншими видами. Просто це буде самий бюджетний варіант. У якого свої переваги і недоліки.

Надувний басейн — відмінний варіант для дачі невеликих розмірів. Робить його таким можливість тимчасової установки і зняття. Також не варто забувати і про його ціну, яка значно нижча, ніж у каркасних і глибинних аналогів.

Даний вид басейну за місцем розташування аналогічний надувний варіації. Встановлюється він теж на землю, а не вглиб неї. Каркасний басейн являє собою закріплений котлован, всередину якого заливається вода. Найчастіше він проводиться з пластику ПВХ. Перевага цього матеріалу віддається через те, що він абсолютно безпечний для людського організму. Безпосередній контакт з ним не завдасть шкоди ні дитини, ні дорослого. Зовні він може бути виготовлений або з міцного пластику, або з металевого каркаса.

Рубрики: