Оригінальні огорожі своїми руками

Оригінальні огорожі своїми руками

Побудувати за містом будинок і сьогодні мріють багато міські жителі і ті, кому вдається втілити мрію в життя, стикаються з досить несподіваними проблемами з облагороджування ділянки.

Побудувавши будинок, ви робите тільки півсправи. Далі вам потрібно буде зайнятися облаштуванням дісталася вам території. Найважливішим моментом у її оформленні стане зонування окремих ділянок, а для цього потрібні міні-паркани.

Зробити такі декоративні огорожі своїми руками не так складно як здається, якщо мати уявлення з чого почати.

А почати потрібно з розуміння того, що декоративні паркани — це аж ніяк не високі огорожі, якими обносять багато будови, а можливість задекорувати клумбу, надавши їй сувору форму квадрата, лояльну форму кола або взагалі вдаритися в абстракцію.

Добре невисоким парканчиком виділяти на ділянці алеї і доріжки. Ті з них, що ведуть до будинку і основним будівель, можна додатково забезпечити підсвічуванням. Однотипні огорожі дозволять об'єднати в єдине ціле, наприклад, усі розбиті на ділянці квітники. Таким способом ви підкреслите стильність обстановки і додасте пейзажу завершений вигляд.

Висоту декоративних огорож визначають у відповідності з їх призначенням. Якщо це паркан, що обмежує територію, то його висота може досягати півтора метра, а ось відокремити квітник від стежки можна і сорокасантиметровой конструкцією.

Спантеличившись створенням декоративних огорож, багато губляться, на якому саме матеріалі зупинити свій вибір. Тут все буде залежати від ваших творчих здібностей, вміння бачити в сировині майбутню конструкцію і готовності витрачати на це гроші.

Звучить оригінально, але для цих цілей можна використовувати навіть порожні пляшки, причому як скляні, так і пластикові, зношені автомобільні шини і т. п. Якщо ви погано надаєте, як саме все це багатство використовувати, то підглянути ідеї створення з них декоративних огорож своїми руками можна в інтернеті.

Напевно, самим популярним і доступним варіантом декоративних огорож, для сільської садиби залишається тин. Його збирають з гілок та лози. Паркани такого виду використовувалися нашими предками, так чому б не повернути їх в сучасний ландшафт?

Озброюємося гострим ножем і вирушаємо заготовляти прути. Підійде верболіз, ліщина, бузок і навіть гілки звичайних плодових дерев. Брати потрібно однорічні гілки. Зібрану сировину замочуємо у воду. Це потрібно для додання гілкам хорошої гнучкості. У воді залишаємо їх на добу. За цей час забиваємо в землю опорні стовпчики, попередньо обробивши їх антисептиком. Захист продовжить термін їх служби. Плести навколо них лозу можна горизонтальним і вертикальним способом. Останній варіант більш прийнятний для огорож від вулиць, всередині двору естетичніше виглядає горизонтально сплетений паркан. Він буде відмінним способом відгородити територію дитячого майданчика або госпчастині.

Рубрики: