Басейн на дачі: мрії збуваються!

Басейн на дачі: мрії збуваються!

Оздоровчий відпочинок. Мрія... Але сьогодні поїздку на море дозволити собі можуть, ох, як не всі. Основна причина – брак коштів. Сумно, але поправимо, особливо, якщо у вас є заміський будиночок. Ні, море туди, звичайно, не прикатит свої хвилі, а ось зробити басейн на дачі, щоб наблизиться до маренням, цілком у ваших силах.

Буквально з десяток років тому, організація штучного водоймища на дачній ділянці було справою затратною і практично нереальним. Сьогодні таку розкіш, як басейн, можуть дозволити собі абсолютно все. Так-так, саме все, тому що вибір чаш для купання настільки великий і різноманітний в плані ціни, що знайти відповідний варіант абсолютно не проблема. Було б бажання, як мовиться.

Наявність на ділянці басейну – чудовий спосіб охолоне в літню спеку. Якщо він досить великих розмірів, то в його воді можна не просто вдосталь наплескаться, а зробити цей підбадьорливий ранковий заплив. А скільки радості поява басейну на дачі принесе дітям! Він стане улюбленим місцем для ігор. Водні процедури – гарантія чудового самопочуття.

Погодьтеся, сучасна дача вже мало схожий на городи минулих років. Тепер за місто їдуть не побиватися посадкою огірків і моркви, прополкою і іншими трудомісткими сельхозработами. Нині виснажені урбаністичною суєтою жителі мегаполісів все частіше перетворюють садиби в зону комфортного відпочинку, а басейн у даному випадку стає показником якості останнього.

Поява штучного водоймища – це не тільки питання престижу і комфорту. Він вирішує цілий ряд завдань. Крім того, в ньому можна буде купатися, його наявність дозволить створити в місці відпочинку особливий, дійсно оздоровчий мікроклімат. При необхідності басейн може використовуватися як накопичувальний резервуар для поливу.

Загалом, користь від водойми очевидна, звичайно ж, за умови, що ємність буде правильно встановлена і стане експлуатуватися по інструкції. У цьому випадку він реально додасть яскравих емоцій в заміський відпочинок.

Вони розрізняються за розмірами, формою та конструкцією. Це як раз ті параметри, які будуть впливати на вибір. На чому зупинитися, ви вирішите, виходячи з особистих переваг і ландшафтних умов ділянки. Справедливості заради потрібно сказати, що кожен представлений варіант хороший по-своєму.

Тут назва говори про все. Такі резервуари встановлюються мало не назавжди. Даний тип басейнів бувають тільки середніх і великих габаритів.

Щоб експлуатувати басейн даного типу, його потрібно оснастити різноманітними допоміжними системами. Як мінімум, вам потрібно буде організувати подачу води, подбати про її очищення і подумати про спосіб зливу. Якщо цього не зробити, то буквально через пару тижнів ви будете плавати в каламутній рідині. Відмовитися від системи очищення можна, але не потрібно. Подумайте, куди ви будете подіти кожні 14 днів (а то й частіше, при спекотній погоді) кілька тонн води, які потрібно буде зливати? А у скільки вам обійдеться наповнити басейн на дачі свіжою? Так що здаються дорогими очисні системи у підсумку виявляться більш вигідним рішенням.

Рубрики: