Альтанка з мангалом і барбекю: з чого й як?

Альтанка з мангалом і барбекю: з чого й як?

Дача сьогодні все рідше асоціюється з плантацією, на якій потрібно працювати, не піднімаючи голови. Для багатьох — це чудовий куточок, де можна чудово відпочити і віддатися улюбленим заняттям, пов'язаних з декором місцевого ландшафту або вирощуванням квітів.

На дачу їдуть звільнятися від задушливого вантажу турбот, що накопичився за робочий тиждень і поспілкуватися з дорогими серцю людьми. А як комфортніше всього це робити? Звичайно ж, організувавши застілля. Вибиратися в ліс або шукати відповідне притулок по берегах озер для цих цілей важкувато, та й відкритий вогонь там можуть не дозволити розвести. Чи То справа влаштуватися в комфортних умовах цивілізованої природи. Напевно у вас є для цього затишний куточок. Якщо ні – не турбуйтеся, альтанка з мангалом своїми руками може з'явитися на вашій дачі буквально за кілька днів до знакової події. Головне знати, чого конкретно ви хочете, і як це зробити.

Відкриті конструкційні види не передбачають наявності стін. Ці альтанки з серії сезонних. Відпочивати там з великим комфортом взимку або в негоду — не вийде.

Закриті альтанки – капітальні будови, часто навіть з зонуючим внутрішнім простором. Вони розраховані на цілорічну експлуатацію.

Напіввідкриті варіанти також розраховані на використання в різний час. Конструкція легко трансформується і адаптується до кліматичних умов сезону.

Матеріалів для будівництва альтанок – хоч відбавляй. Вибрати можна будь-який. Ось тільки чи достатньо буде у вас майстерності побудувати конструкцію напівкруглої своїми руками? Може, варто почати з найпростіших будівель відкритого типу, що представляють собою дах на опорах і облаштованих невеликий жаровенкой, столом і стільцями? Що б ви не вирішили, в будь-якому випадку, альтанка повинна органічно вписатися в ландшафт.

Дерев'яна альтанка — гарантоване влучення в ціль, у якому б стилі не був оформлений дачну ділянку. Дерево дозволяє втілювати будь-які дизайнерські фантазії.

Цей матеріал ідеальний для зведення капітальних садових альтанок. Він важкий і вимагає міцного повноцінного фундаменту в основу конструкції.

Кам'яна альтанка обійдеться в копієчку, і це останній її недолік. Далі починається суцільний позитив:

1. Цегляна споруда не боїться іскор, що летять від мангалу. Вона не запалився.

2. Побудовані з каменю альтанки не вимагають додаткового догляду в подальшому, ні реставраційних робіт.

3. Об'єкти з каменю відрізняє вражаюча міцність і вікова довговічність.

4. Капітальна конструкція стане надійним захистом не тільки від міжсезонних вітрів і дощів, але і від лютих морозів, які в нашому кліматі не рідкість.

Останнє повинно стимулювати будівництво альтанки з мангалом своїми руками любителів святкувати на природі Новий рік.

Ковану конструкцію виготовити самостійно практично нереально, якщо ви, звичайно, не володієте кузнею, запасом вільного часу і непереборним бажанням облагородити територію елегантною спорудою.

Вартість готової альтанки може виявитися дуже істотною. Тут все буде залежати від складності конструкційних робіт і витіюватості дизайну. Однак, зупинившись на такому вирішенні питання, ви отримаєте:

Крім альтанки та мангали, тему кування можна продовжити і в облаштуванні садових алей, встановивши на них ковані лавки і доповнити ансамбль іншими прикрасами з кованого металу, начебто ліхтарів і т. п. Це пожвавить пейзаж, наповнить обстановку казковими нотами.

Рубрики: